Gadżety reklamowe (kubki, smycze, długopisy z nadrukiem) - Oferta

Oprócz standardowych form reklamy wewnętrznej i zewnętrznej, produkujemy także szereg asortymentu służącego reklamie przedsiębiorstwa, czyli popularnych gadżetów reklamowych. Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy rodzaj gadżetu reklamowego, jednak Nasz podstawowy asortyment to:

- Kubki z nadrukiem pełnokolorowymi
- Smycze reklamowe
- Długopisy z grawerami i nadrukami
- Portfeliki, piórniki

- Bagaż - saszetki, tzw. 'nerki', plecaki, torby  z nadrukami
- Balony z nadrukami
- Czapki z daszkiem z nadrukami lub haftem
- Parasole z nadrukami
- Zapalniczki z nadrukami
- Odzież firmowa i reklamowa z nadrukami i haftami
- Asortyment transferowy
- np. podkładki pod mysz, puzzle

Naszym klientom zawsze oferujemy darmowy projekt graficzny,
stworzony przez profesjonalnego grafika.

Gadżety reklamowe - realizacje

Gadżety reklamowe pozostają
w świadomości klienta
Produkcja gadżetów reklamowych z logotypem i nazwą firmy jest sprawdzoną i przynoszącą satysfakcjonujące efekty metodą reklamy firmy.

Osoba która otrzyma taki gadżet często korzysta z niego wielokrotnie (np. długopis), przez co ma styczność z elementami reklamującymi Państwa działalność praktycznie na co dzień - z tego powodu dobór odpowiednich elementów designu oraz odpowiednia konstrukcja graficzna są istotnymi elementami, które w znaczący sposób budują Wasza markę w świadomości nowego, potencjalnego klienta. 

Najtrwalsze metody zdobienia tekstyliów
Aby zapewnić Naszym klientom produkty najwyższej jakości, do produkcji zdobień używamy najtrwalszych dostępnych na rynku materiałów.

Nasze farby stosowane do nadruków są miękkie, przez co nie kruszą się i nie pękają, nawet po długim czasie ekspolatacji danego produktu.

Nici używane do haftów to najwyższa dostępna półka - stosujemy nici 100% poliestrowe, które są najtrwalsze i najbardziej wytrzymałe. Pracujemy na nowych, wielokolorowych głowicach hafciarskich.