Nadruki na odzieży, koszulki z własnym nadrukiem - Realizacje


Nadruki i hafty na odzieży - Oferta

Wykonujemy nadruki i hafty na odzieży, gotowej odzieży reklamowej, oraz na odzieży ekskluzywnej, szytej na zamówienie w Naszej szwalni. Pełna kolorystyka, brak ograniczeń w kwestii szycia, dodatków, metkowania i zdobień - Pełna dowolność w kreacji odzieżowej. Wykonujemy także zdobienia na materiałach powierzonych od klientów. Możliwe techniki zdobienia odzieży i tekstyliów:

- Haft komputerowy
- Sitodruk (plastizolowy, wodny, wywabowy)
- Sublimacja
- Termotransfer
- Tampondruk
- Druk full color (Sitodruk CMYK, Rozbarwienia, Druk Cyfrowy)
- Nadruk folią FLOCK
- Nadruk foilą FLEX
- Nadruki wypukłe - farby puchnące lub z efektem HD
- Aplikacje zewnętrzne (dodatki materiałowe, filcowe)
- Nadruk farbami fluoroesencyjnymi i fosforyzującymi
- Nadruki farbami brokatowymi


Produkujemy t-shirty, polówki, bluzy z kapturem i bez, longsleeve, kurtki, oraz wykonujemy zamówienia niestandardowe. Istnieje możliwość pakowania odzieżyw osobne woreczki foliowe. Wykonujemy także zdobienia na tekstyliach i materiałach niestandardowych (plastik, metal, materiały syntetyczne, itd.).

Naszym klientom zawsze oferujemy darmowy projekt graficzny,
stworzony przez profesjonalnego grafika.
Najtrwalsze metody zdobienia tekstyliów
Aby zapewnić Naszym klientom produkty najwyższej jakości, do produkcji zdobień używamy najtrwalszych dostępnych na rynku materiałów.

Nasze farby stosowane do nadruków są miękkie, przez co nie kruszą się i nie pękają, nawet po długim czasie ekspolatacji danego produktu.

Nici używane do haftów to najwyższa dostępna półka - stosujemy nici 100% poliestrowe, które są najtrwalsze i najbardziej wytrzymałe. Pracujemy na nowych, wielokolorowych głowicach hafciarskich.